Już od 30 marca, wraz z początkiem obowiązywania nowego, letniego rozkładu lotów. Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą liczbę połączeń do Warszawy z już realizowanych 19 do 25 rejsów w tygodniu.
Loty realizowane będą z częstotliwością: od poniedziałku do piątku 4 razy dziennie, w soboty 2 razy dziennie, a w niedzielę 3 razy dziennie wg rozkładu:
Taki rozkład lotów z pewnością poprawi skomunikowanie Pomorza Zachodniego ze stolicą Polski, ale również poprzez uzupełnienie popołudniowej rotacji znacząco polepszy także dostępność coraz bogatszej oferty przesiadkowej przewoźnika do w sumie ponad 70 biznesowych i turystycznych destynacji w Polsce, Europie, Ameryce czy Azji.
Maciej Dziadosz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów powiedział:
„To bardzo dobra informacja zarówno dla Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów jak i całego Pomorza Zachodniego, a w szczególności ogromnej rzeszy firm ulokowanych w naszym regionie. Zwiększenie częstotliwości połączeń do Warszawy pokazuje, że współpraca Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów oraz PLL LOT opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż ta współpraca w niedługim czasie przyniesie kolejne informacje o poszerzaniu siatki połączeń przez PLL LOT, coraz bardziej uatrakcyjniając warszawski hub przesiadkowy dla mieszkańców Pomorza Zachodniego jak i północno – wschodnich Niemiec, pozwalając w szybkim czasie via Warszawa podróżować do wielu zakątków Europy jak i świata”
Bilety na bezpośrednie loty do Warszawy oraz przeloty tranzytowe są już dostępne na stronie przewoźnika www.lot.com
4 komentarzy
Anonim mówi:
sty 29, 2025
o godzinie 18:12
A lot za średnio 600zł… opłacalne w uj.
Anonim mówi:
sty 29, 2025
o godzinie 13:27
A co bezposrednimi lotami do Krakowa ? Czemu tak mało ?
Celnik mówi:
lut 1, 2025
o godzinie 2:38
Za te koty odpowiada Ryanair a nie LOT
Anonim mówi:
sty 29, 2025
o godzinie 10:03
lot ze Szczecina przez Warszawe do Monacjium jest chyba dla inteligentnych inaczej