Prawo i Sprawiedliwość podsumowuje swoje wyborcze dokonania. Choć nikomu z kandydatów tej partii nie udało się zdobyć fotela Burmistrza, to partia może poszczycić się radnym sejmiku i nie czterema, a pięcioma mandatami w powiecie! Do drużyny PiS dołączył Anatol Koloszuk.

Czas wyborów mamy za sobą. Prawo i Sprawiedliwość w powiecie kamieńskim pokazało, że istnieje i niekoniecznie te wybory są dla nas porażką. Startowało pięciu kandydatów na burmistrzów wielu kandydatów na radnych gminy i powiatu oraz kandydat do sejmiku. Pan Michał Kamiński został wybrany do Sejmiku, mamy czterech radnych w powiecie – Jerzy Adamiak, Leszek Kulesza, Piotr Rudnik i Jarosław Pawluś – wylicza Krzysztof Marciniak.

Jak dodaje pełnomocnik wyborczy PiS, do klubu radnych w powiecie dołączył Anatol Kołoszuk z Forum Kamieńskiego.

Mamy też dwóch radnych, w gminie Wolin pan Leszek Kopański i w gminie Międzyzdroje pan Krystian Mazur. Głosowało na nas bardzo wielu wyborców i tą drogą pragnę wszystkim naszym wyborcom bardzo serdecznie podziękować. Te podziękowania pragnę przekazać także tym wszystkim, którzy swą pracą przyczynili się, że osiągnęliśmy taki wynik. Wszystkim kandydatom, członkom Prawa i Sprawiedliwości, różnym osobą, które swą pracą nas wspierali. Przed nami jeszcze wiele do zrobienia, mam nadzieję, że to początek dobrej zmiany w naszym Powiecie – zaznacza Krzysztof Marciniak.