Przewodniczący Rady Miejskiej w Dziwnowie mówi dość anonimowemu szkalowaniu jego osoby. – Postanowiłem oddać sprawę w ręce Prokuratora. Złożyłem także zeznania na policji. Kilka dni temu otrzymałem odpowiedź i przyznam, że ledwo utrzymałem się na nogach – stwierdza w emocjonalnym wpisie na jednym z portali społecznościowych Piotr Sokół, po tym jak okazało się, że anonimowe komentarze wypisywał na niego były wójt, a obecny kolega z Rady Miejskiej Zbigniew Zwolan. – W toku są następne sprawy i zapewne już niedługo poznamy kolejnych „odważnych” – dodaje. 

Drodzy znajomi, znajomi znajomych i ich znajomi. Od dłuższego czasu na portalu kamienskie.info rozpowszechniane są na mój temat nieprawdziwe informacje, jestem także obrażany w bardzo niewybrednych, a czasami nawet chamskich słowach. Znosiłem to dość długo ale moja cierpliwość wreszcie się skończyła! Postanowiłem oddać sprawę w ręce Prokuratora. Złożyłem także zeznania na policji, kilka dni temu otrzymałem odpowiedź i przyznam, że ledwo utrzymałem się na nogach! Okazało się,że jednym z dotychczas anonimowych komentatorów jest mój „kolega” z Rady Miejskiej w Dziwnowie, który jak się okazuje nie miał odwagi powiedzieć mi w oczy co myśli o mnie i moich decyzjach, chociaż widujemy się regularnie. Miał natomiast wątpliwą „odwagę” obrażać mnie kryjąc się za ekranem komputera. Przecież to dużo łatwiejsze prawda? – dopytuje Przewodniczący Rady Miejskiej.

Według wskazania prokuratury, anonimowym hejterem, wyrażającym niezbyt pochlebne opinie o Przewodniczącym Rady okazała się były wójt Dziwnowa Zbigniew Zwolan.

– W toku są następne sprawy i zapewne już niedługo poznamy kolejnych „odważnych”. Zwracam się teraz do Was! Anonimowi komentatorzy! Obiecuję Wam, że upublicznię wszystkie informacje, które uzyskam z prokuratury tak jak zrobiłem to teraz. Nie pozwolę dłużej obrażać się w ten sposób. Chętnie wysłucham każdej opinii i zdania na swój temat ale powiedzianą prosto w oczy, a nie w taki tchórzliwy sposób. Rozważam złożenie prywatnych aktów oskarżenia – stwierdza Piotr Sokół.