Międzyzdroje, w tym tygodniu zaserwują mieszkańcom i turystom bogaty program rozrywkowo – artystyczny, od 10 do 16 lipca 2023. W planach jest szereg interesujących wydarzeń, które na pewno przyciągną tłumy.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-17:00, odwiedź wystawę plakatów Andrzeja Pągowskiego pt. „Wajda na nowo” w Międzynarodowym Domu Kultury. W tym samym czasie, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, można skorzystać z okazji i dorzucić do swojej kolekcji jakąś pozycję podczas letniego kiermaszu „Książka za 1 zł”.

Na amatorów aktywności fizycznej czekają różne atrakcje. W poniedziałek, 10 lipca, o godzinie 16:00 zaczynają się zajęcia sportowo rekreacyjne w Miejskiej Strefie Aktywności Sportowej na plaży od zejścia B, które potrwają do godziny 18:00. Wieczorem, o godzinie 20:00, czeka nas koncert Un Treno Per Italia Show w amfiteatrze.

11 lipca to dzień na oddech i relaks. Zapraszamy na techniki oddechowe z Filarami Zdrowia o godzinie 8:00 na plażę, a po południu na dalsze zajęcia sportowo rekreacyjne. W godzinach wieczornych, o 18:00, zapraszamy na koncert Magdaleny Witczak wraz ze studentami Akademii Sztuki ze Szczecina w Parku Chopina.

Środa, 12 lipca, to kolejny dzień z jogą Kundalini o 8:00 rano, po czym, jak poprzednie dni, o 16:00 czekają na nas zajęcia sportowo rekreacyjne. Nie przegapcie jednak o 18:00 Święta Kolorów Holi na Alei Gwiazd!

13 lipca to kolejny dzień na techniki oddechowe z Filarami Zdrowia oraz zajęcia sportowo rekreacyjne, ale dodatkowo o 17:00 czeka na nas prelekcja dr Artura Skowronka pt. „ O czym mówią skały z przeciwnej strony morza?”. Na koniec dnia o godzinie 20:00 na scenie amfiteatru pojawią się Defis i Miły Pan.

14 lipca przynosi nam kolejną porcję technik oddechowych i zajęć sportowo-rekreacyjnych. O 17:00 w MDK odbędzie się wernisaż Kazimierza Gąsiora, a o 21:30 Letnie kino plenerowe HBO Max i Player prezentuje „Harry Potter i Komnata Tajemnic”.

W sobotę, 15 lipca, na plaży od zejścia B o godz. 11:00 rozpocznie się Turniej piłki nożnej „Beach Soccer”. Natomiast o godz. 20:00 w amfiteatrze odbędzie się koncert Igora Kwiatkowskiego.

Zakończenie tygodnia, 16 lipca, przyniesie Turniej piłki siatkowej plażowej, a o godz. 21:00 na scenie amfiteatru pojawi się B.R.O.

Zakończenie tygodnia, 16 lipca, przyniesie Turniej piłki siatkowej plażowej, a o godz. 21:00 na scenie amfiteatru pojawi się B.R.O.

Jest to tylko część bogatego programu, który przewidziano na te wakacje. Przygotujcie się na tydzień pełen atrakcji!