Byli nietrzeźwi, agresywni i zaczepiali ludzi. W pewnym momencie zaatakowali jednego z przechodniów, przewrócili i skopali po głowie. Takie zdarzenia rozegrały się w sobotnie (30.10) popołudnie w Międzywodziu. Na całe szczęście, dzięki sprawnemu działaniu funkcjonariuszy, obydwaj agresorzy – mieszkańcy Gminy Wolin zakończyli dzień w policyjnym areszcie.

Po godzinie 16 do Międzywodzia (gm. Dziwnów) został wezwany patrol policji. Miało to miejsce w związku z informacjami dopływającymi do funkcjonariuszy o dwóch awanturujących się mężczyznach, którzy zaczepiali ludzi. Agresorzy posunęli się tak daleko, w pewnym momencie zaatakowali 40 – latka. Przewrócili go i zaczęli kopać po głowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gryficach.

Funkcjonariusze po dokonaniu penetracji miasta ujęli jednego z napastników. 32 – letni mieszkaniec Gminy Wolin został zatrzymany i przewieziony do kamieńskiej Komendy. Drugiego mężczyzny nie udało się odnaleźć. Po godzinie 20:00 funkcjonariusze otrzymali kolejne zgłoszenie o tym, że w Międzywodziu w kiosku, mężczyzna będący pod wpływem alkoholu wszczyna awantury jest przy tym agresywny wobec innych klientów.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna odpowiadał rysopisowi z wcześniejszego zdarzenia, ponadto na widok policjantów zaczął uciekać. Po pościgu zatrzymano 28-letniego mieszkańca gminy Wolin po czym przewieziono do KPP w Kamieniu Pomorskim. Wobec obu mężczyzn prowadzone jest postępowanie.