To efekt transferu Adriana Benedyczaka do włoskiej Parmy z czerwca tego roku oraz zapisów umowy transferowej pomiędzy Gryfem a Pogonią. Drugim będzie finansowy zastrzyk, jaki zasili klubową kasę zespołu z Kamienia Pomorskiego. 

7 października 2021 o godzinie 16.00 wszystkich sympatyków Pogoni Szczecin i Gryfa Kamień Pomorski czeka prawdziwe święto piłki nożnej. Podczas przerwy reprezentacyjnej, zespół Kosty Runjaica przyjedzie do Kamienia Pomorskiego rozegrać sparing z naszą drużyną, który uświetni 75-lecie powstania Gryfa Kamień Pomorski.

– Do tego wydarzenia pozostał nam miesiąc, ale na bieżąco będziemy Państwa informować o wszystkich kwestiach związanych z organizacją meczu. Jestem niezwykle szczęśliwy z tego, że udało się zorganizować sparing z pierwszym zespołem Pogoni Szczecin, gdyż dla naszego klubu i miasta będzie to wyjątkowe wydarzenie. Jako zarząd dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był niezapomniany dla każdego kibica. Już dziś zapraszam wszystkich serdecznie na mecz – podsumował Prezes Dawid Roszak