28 czerwca na Kamieńskiej Marinie odbył się Piknik Rodzinny. Wydarzenie to było pierwszym z planowanych w wakacje działań, które mają odbywać się cyklicznie co czwartek w godzinach 17.00-20.00. W trakcie tego rodzinnego spotkania można było: popływać kajakiem, uwić wianek, zapleść warkoczyki, wypić wyciskany z jabłek sok, zjeść watę cukrową, wygrać piłkę w trakcie konkursu #50bonka), potańczyć Zumbę, zbadać poziom cukru, dostać balonika w kształcie zwierzątek, posłuchać zespołu Relax i usmażyć kiełbaskę na naszym grillu.

Organizatorzy obiecują, że na tych atrakcjach nie poprzestaną i już planują kolejne, na najbliższy czwartek 5 lipca. Jednocześnie podkreślają jak bardzo są wdzięczni wszystkim tym, którzy przyczynili się do wspólnej zabawy. Podziękowania są kierowane w stronę Gminy Kamień Pomorski, PGK, MKŻ OPTI, Studio Ruchu Trojan, Piekarni Żelek, Happy Time, wolontariuszom z Klubu Seniora, Zespołowi Relax, Zuzi, która plotła warkoczyki, pani Marzenie, która pokazała jak pięknie wić wianki, pani Anieli Szumańskiej, która wcześniej kwiatki na wianki zebrała, a potem także ku radości innych, także wianki plotła. Podziękowania dla pana Remigiusza Pęcaka za profesjonalną obsługę przy konkursie piłkarskim. Podziękowania także ogromne dla OSP Jarszewo, które użyczyło kurtyny wodnej, by dać wytchnienie od słonecznych kąpieli.

I na koniec podziękowania dla wszystkim tych, którzy zarażali uśmiechem i dodawali energii podczas samego pikniku.Bo to dzięki tym,którzy byli, chce się pracować na rzecz kolejnych kamieńskich imprez.

Najbliższy czwartek ma być muzyczny. Tego dnia warto pamiętać o kiełbaskach i kocu, dla siebie i swoich bliskich. A o tym, które zespoły będzie można zobaczyć dowiedzą się Państwo dedykowanej stronie na Facebooku: facebook/piknikirodzinnenakamienskiejmarinie/

Pikniki Rodzinne na Kamieńskiej Marinie to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w wakacyjne czwartki w godzinach 17.00-20.00, jeśli tylko pogoda na to pozwoli.

Organizatorzy