W środę, w gościnnych progach Marena Wellness & Spa odbyło się pierwsze spotkanie Gryf Business Club’u. Późnym popołudniem do Międzywodzia zawitali nie tylko członkowie GBC, ale również Ci chcący zapoznać się z naszą inicjatywą.

Dzięki profesjonalnie przygotowanej sali konferencyjnej mogliśmy przedstawić gościom cel oraz założenia naszego klubu na specjalnie przygotowanej prezentacji. Już w trakcie jej trwania pojawiały się pierwsze dyskusje na tematy ważne dla zgromadzonych, dla biznesu w Kamieniu Pomorskim oraz powiatu. Na końcu oficjalnej części spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie personalizowanych koszulek dla członków GBC.

Kolejny etap spotkania miał już luźniejsza formę. Przy bogato zastawionym stole goście mogli się lepiej poznać, wymienić biznesowymi doświadczeniami czy numerami telefonów. Po spędzonych wspólnie dwóch godzinach wszyscy goście opuszczali Marena Wellness & Spa z uśmiechem na twarzy i poczuciem, że nie był to zmarnowany wieczór.

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy członkom #GBC:
– Marena Wellness & Spa
– Messa Pub & Restaurant
– Biały Domek
– Kreatywny Garaż

oraz Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, Salon Budowlany KRAM Kamień Pomorski oraz Świat Kamieni Kamień Pomorski. Nie możemy się doczekać kiedy znów się spotykamy. Razem możemy więcej!

Organizator