Jedną z nowych inicjatyw kierowanych do rodzin jest „Pakiet powitalny” dla nowo narodzonych mieszkańców naszej Gminy. Narodziny dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla rodziny. To wydarzenie, które dla wielu osób zmienia sposób postrzegania świata, wyzwala pokłady ogromnej, bezwarunkowej miłości. 

Są to też bardzo ważne chwile dla Gminy, szczególnie jeżeli rodzice planują tutaj swoją przyszłość. Niech Państwa pociechy stawiają pierwsze kroki na naszej ziemi w zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa i nabywają dumy z bycia mieszkańcem Gminy Wolin. 

„Pakiet powitalny” jest specjalnie przygotowaną wyprawką oznakowaną nowym logotypem Gminy Wolin w postaci haftu lub nadruku. W skład wchodzi miś w koszulce, ręczniczek, kocyk, body, miś z kocykiem, książeczka z dedykacją od Burmistrza Wolina. 

Aby otrzymać „Pakiet powitalny” wystarczy być szczęśliwym rodzicem maluszka, który urodził się w roku 2021, mieszkańcem naszej gminy oraz złożyć w Urzędzie Miejskim w Wolinie poprawnie wypełniony wniosek. 

Wnioski będzie można pobrać już w przyszłym tygodniu na stronie www.gminawolin.pl w zakładce Dla Mieszkańca/Pakiet Powitalny, dzisiaj już prezentujemy Państwu jak wygląda „Pakiet Powitalny”.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Referat Organizacyjno-Administracyjny i Spraw Społecznych pod numerem tel. 512 186 878  lub 512 339 035 oraz drogą poczty elektronicznej promocja@gminawolin.pl