3 czerwca 2024 r. rusza nabór uczestników wyjazdów realizowanych w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uwaga! Zapisy na wyjazd do Warszawy, ze względów organizacyjnych, ruszą 1 lipca br. 

W ramach projektu pn. „Otwieramy się na KULTURĘ” planowany jest cykl wydarzeń – wyjazdów, mających na celu skorzystanie z oferty kulturalnej Filharmonii Koszalińskiej, Muzeum Narodowego w Szczecinie, Teatru Polskiego w Szczecinie, Opery na Zamku w Szczecinie oraz wyjazdu do Warszawy.

Wyjazdy organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, zapisać można się telefonicznie dzwoniąc pod numer 512 786 445 lub osobiście w siedzibie GOKiS w Golczewie, ul. Zwycięstwa 10 w godzinach pracy. Do wspólnych wyjazdów zapraszamy mieszkańców gminy Golczewo, którzy będą mogli się zapisać na jedną z wybranych wycieczek.

Ilość miejsc jest ograniczona, o zapisaniu na listę wyjazdową decyduje kolejność zgłoszeń. Wyjazdy są bezpłatne. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 512 786 455 (GOKiS) i na załączonym plakacie. Projekt pn. „Otwieramy się na KULTURĘ” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.