Nie żyje Eugeniusz Szmytka. Nauczyciel, propagator sportu, wieloletni komentator sportowy drużyny Gryf Kamień Pomorski. Związany przez lata z kamieńskim samorządem, były przewodniczący Rady Miejskiej, wieloletni radny.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Eugeniusza Szmytki, wieloletniego radnego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, nauczyciela, wychowawcę pokoleń młodzieży, propagatora sportu kamieńskiegomówi Burmistrz Stanisław Kuryłło. 

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Eugeniusza Szmytki, wieloletniego radnego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, społecznika zaangażowanego w działalność kulturalną i sportową na rzecz mieszkańców naszej gminy – wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim w imieniu członków Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim składa Przewodniczacy Rady Miejskiej Jacek Golusda

Eugeniusz Szmytka przez lata aktywnie działał w kamieńskim samorządzie. Pełnił on funkcję wiceprzewodniczącego oraz przewodniczącego Rady Miejskiej. Odszedł w wieku 74 lat.