W wiejskim stylu, pełne magii i zabawy, takie właśnie będzie Nocne Halloween Party w Świetlicy Wiejskiej w Wiejkowie. Impreza, której nie można przegapić, odbędzie się 28 października 2023 roku o godzinie 21:00.

To nie jest zwykła impreza Halloween! W programie przewidziano niesamowitą zabawę przy muzyce na żywo. Gości zabawi DJ Madej Band, który z pewnością nie pozwoli nikomu siedzieć spokojnie na krześle.

Ci, którzy poczują głód czy pragnienie w trakcie nocnej zabawy mogą przynieść wyżywienie i napoje w własnym zakresie. A dla tych, którzy mają ochotę na coś słodkiego czy słonego, istnieje możliwość dokupienia przekąsek na miejscu.

Wstęp na Nocne Halloween Party wynosi jedynie 25 zł. Zainteresowani uczestnictwem w imprezie mogą zapisać się kontaktując się pod numerem telefonu: 501 621 008. Pani Iza z chęcią udzieli wszelkich informacji na temat wydarzenia.

Imprezę organizuje „Stowarzyszenie Wiejkowo”, które serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego świętowania tej magicznej nocy. Nie przegap okazji, aby bawić się do białego rana w towarzystwie duchów, czarownic i innych postaci z Halloween. Wspólna zabawa gwarantowana!