Policjanci „ruchu drogowego” z Kamienia Pomorskiego zatrzymali prawo jazdy 70-letniemu obywatelowi Szwecji, który nie zastosował się do ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Przez miejscowość pędził z prędkością 101 km/h! Na mężczyznę nałożono również mandat karny w kwocie 500 złotych.

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim dążą do wyeliminowania z niego nieodpowiedzialnych kierujących. Ten kto nie stosuje się do ograniczenia prędkości, najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy z tego, że stwarza zagrożenie dla życia oraz zdrowia swojego i innych ludzi.

O braku tolerancji dla „piratów drogowych” przekonał się 70-letni obywatel Szwecji, który w Jarzysławiu przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km/h. Oznacza to, że pędził on przez miejscowość z prędkością 101 km/h! Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania, a także nałożono na niego mandat karny w wysokości 500 zł.

st. sierż. Aleksandra Berenda