Smutne wiadomości z Biblioteki w Wolinie. W związku ze zniszczeniami, jakie poniosła placówka podczas dzisiejszej (15.08) nawałnicy, która przeszła nad Wolinem jutro wszystkie zajęcia warsztatowe zostają odwołane. Sama Biblioteka także będzie zamknięta.

Drodzy czytelnicy i użytkownicy biblioteki w związku ze zniszczeniami jaki ponieśliśmy w czasie dzisiejszej nawałnicy jesteśmy zmuszeni jutro zamknąć bibliotekę. Odwołujemy też jutrzejsze zajęcia warsztatowe dla dzieci. Prosimy o wyrozumiałość – informują pracownicy Biblioteki.

Dyrektor Biblioteki chciałaby podziękować wszystkim, którzy pomagali już kilka minut po zdarzeniu w uprzątnięciu książek i stołów. – Dziękuje Łukaszowi Sitnickiemu, Panu Radosławowi z żoną (nazwiska niestety nie znam), Kasi Komakowskiej – Jamie. Mojemu bratu Mariuszowi, mojemu informatykowi Krzysztofowi, na Was zawsze mogę liczyć. Bardzo również dziękuję strażakom z Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej z Jarszewa – bez Was Panowie nie zdjęlibyśmy namiotu z drzewa. Życie pokazuje, że mam szczęście do spotykania dobry ludzi na swojej drodze. Żal, że namiot zniszczony, bo mieliśmy w planach jeszcze kilka ciekawych wydarzeń pod nim w tym roku – czytamy na stronie Biblioteki.