Chyba nie musimy Państwu przedstawiać, tym bardziej zachęcać do przyjścia na koncert artystki, kompozytorki i piosenkarki o tak wielkim formacie i dorobku muzycznym. Po tak pięknym wstępie muzycznym , a także jakże współgrającym z muzyką pobudzeniu naszego podniebienia podczas degustacji dań wieczoru, imprezę taneczną rozkręci ponadczasowy Mr.Jazzek, czyli Jacek Janaszkiewicz – legenda pośród DJ-ów! Chcecie spędzić z nami ten wieczór? Mamy dla Was dwie darmowe wejściówki! Zobaczcie co musicie zrobić, aby je wygrać!

Oprócz najbardziej znanych swoich utworów, Grażyna Łobaszewska wykona również największe przeboje Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty czyż można sobie życzyć więcej dobrej muzyki na jednej scenie. Artystka o tak wielkim sercu i głosie. Bo, któż inny może napisać „Czas nas uczy pogody” „Brzydcy” , „Gdybyś” , „Piosenka o ludziach z duszą” , jak nie kobieta o wielkiej wrażliwości i jeszcze większym głosie.

Towarzyszyć nam będzie magiczny nastrój, wystrój i dobre jedzenie. A to jeszcze nie koniec emocji tego wieczoru. Po tak pięknym wstępie muzycznym , a także jakże współgrającym z muzyką pobudzeniu naszego podniebienia podczas degustacji dań wieczoru, imprezę taneczną rozkręci ponadczasowy Mr.Jazzek, czyli Jacek Janaszkiewicz – legenda pośród DJ-ów, artysta, dla którego nie ma barier czasowych w muzyce! Potrafi świetnie połączyć muzykę nowoczesną z przebojami z dawnych lat.. Czy można chcieć więcej?

_______
WSTĘP na cały wieczór – 180 PLN, w tym; wejście na koncert, miejsce przy klimatycznych, okrągłych stolikach, catering oraz zabawa taneczna. BILETY DO NABYCIA: na miejscu: Art Pension, Dąbrowa 10, 72-405 Świerzno tel. 516 250 101, W salonie fryzjerskim Patrycji Pietkiewicz: ul. Dziwnowska 14B, 72-400 Kamień Pomorski tel. 793 970 999 – lub SMS/TEL 667 557 542. Masz kłopot z transportem? Chciałbyś zarezerwować nocleg? Zapytaj nas!

Bilet otrzymują: Anika Marszałek, Katarzyna Dziuba. Prosimy o kontakt z organizatorem.