Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczął realizację II część projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, w ramach którego będziemy realizować inicjatywy lokalne naszych mieszkańców.

Kolejna inicjatywa lokalna proponowana przez grupę nieformalną pn. „Roztańczeni” to trzydniowy projekt „Nakręceni na Golczewo”, którego głównym celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży w czasie wolnym poprzez muzykę i taniec.

16.08 – 17.08 (wtorek i środa) rozpoczną się warsztaty taneczne w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie, które poprowadzi Magdalena Graca. Podczas zajęć zostanie stworzona choreografia dostosowana do każdego z uczestników, a 18 sierpnia (środa) efekty pracy tancerzy uwiecznimy w teledysku tanecznym, nagranym na tle urokliwych zakątków Gminy Golczewo.

Do udziału w tej inicjatywie zapraszamy dzieci (wiek 8+) oraz młodzież. Zgłoszenia przyjmujemy w dniach 08.08 – 12.08 pod nr tel.: 512 786 445 lub w siedzibie GOKiS.

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.