11-12 czerwca 2019 r. przeprowadzone zostały wojewódzkie eliminacje do XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Kamieńscy funkcjonariusze byli bezkonkurencyjni. Zajęli I i IV miejsce w kwalifikacji indywidualnej oraz I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Najlepszym dzielnicowym województwa zachodniopomorskiego okazał się sierż. szt. Dariusz Surowiecki – dzielnicowy Gminy Świerzno, który zdeklasował pozostałych uczestników turnieju, zajmując pierwsze miejsce. Na czwartym miejscu w klasyfikacji indywidualnej uplasował się asp. szt. Dariusz Marjański – dzielnicowy Komisariatu Policji w Międzyzdrojach.

W klasyfikacji zespołowej kamieńscy funkcjonariusze również nie zawiedli – zajęli pierwsze miejsce w naszym województwie. Dzielnicowi, którzy zajęli pierwsze dwa miejsca będą reprezentować garnizon zachodniopomorski w Ogólnopolskim Finale Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Naszym kolegom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zawodach ogólnopolskich.