W odpowiedzi na zbliżające się zawody sportowo-pożarnicze, gmina Golczewo zaprasza młode talenty do udziału w specjalnej grupie treningowej, zwanej żuczkami. Treningi skierowane są do dzieci, które są zainteresowane nauką podstaw pożarnictwa, a także rozwojem swoich umiejętności sportowych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już dziś, o godzinie 17:00, na stadionie miejskim w Golczewie. To doskonała okazja dla dzieci, by zrozumieć, jak ważne jest bezpieczeństwo, oraz poznania tajników zawodu strażaka. Organizatorzy zapewniają, że wszystkie treningi będą odbywać się w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych trenerów. Bezpieczeństwo i dobro uczestników są dla nas priorytetem.

Osoby zainteresowane udziałem swoich dzieci w treningach, prosimy o kontakt z opiekunem grupy pod numerem telefonu 889 777 668.

Zachęcamy wszystkie dzieci, które pragną przeżyć niezapomniane chwile, nauczyć się nowych umiejętności i przy okazji dobrze się bawić, do dołączenia do naszej grupy żuczków. Nie przegapcie tej wspaniałej okazji, by odkryć pasję i zapał do sportu oraz pożarnictwa. Pamiętajcie, żuczkowie – marzenia są po to, aby je spełniać!