Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowe Śniadanie Wielkanocne jest doskonałą okazją do tego aby spotkać się z bliskimi i rodziną – szczególnie w tych trudnych czasach. To też czas tradycji, oderwania się od codzienności i świętowania w sposób taki jaki znamy od najmłodszych lat. Czy myśleliście już, co znajdzie się na Waszym Wielkanocnym stole?

Świątecznemu ucztowaniu często towarzyszą śniadaniowe zabawy wielkanocne dla wszystkich członków rodziny. Tak pielęgnowana tradycja z pewnością nie zginie z upływem lat, a co tu kryć, tradycje świąteczne mamy przepiękne – od koszyczka ze święconką zaczynając na białej kiełbasie kończąc.

Przedstawiamy ofertę restauracji Romans z Morzem w Dziwnówku. Znajdą w niej Państwo dania tradycyjne takie jak żur staropolski na zakwasie z jajkiem i białą kiełbasą starannie przyrządzony, według tradycyjnego przepisu. Będzie półmisek jaj na kołderce z sosu chrzanowego z łososiem lub sosu tatarskiego z szynką czy patery z mięsami pieczonymi i pasztetami z kaczki z gruszką i wieprzowym z żurawiną. 

Przygotowaliśmy też dania, które do tradycji nawiązują, a nawet są jej nowoczesną interpretacją: gołąbki z pieczoną kaczką w sosie chrzanowym, pierogi z białą kiełbasą z okrasą z cebulki i jabłka czy domowe paszteciki z jajkiem i porem. 

Na uwagę zasługuje duży wybór śledzi! Od tradycyjnych: w śmietanie z cebulą, sosie tatarskim po nowości: śledź w sosie chrzanowym z galaretką z żurawiny, śledź po skandynawsku z curry i kwaśnym jabłkiem. 

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Wielkanocną. Zamówienia przyjmujemy do czwartku 1.04.2021 r.
OSOBIŚCIE – W RESTAURACJI UL. 1 MAJA 11 DZIWNÓWEK
TELEFONICZNIE – 780 116 023
MAILOWO – romanszmorzemrestauracja@gmail.com

ZAMÓWIONE POTRAWY USZYKUJEMY LUB DOWIEZIEMY! Zdrowych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia w życiu rodzinnym i zawodowym życzy Zespół Romans z Morzem.

Romans z Morzem