Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XX edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Rozgrywki rozpoczną się w niedzielę, 18 listopada 2018 roku.

Zgłoszenia drużyn można dokonywać do końca października. Do każdego zespołu można zgłosić maksymalnie 16 zawodników, którzy ukończyli 16 lat. Kamieńska Amatorska Liga Futsalu to jedna z najstarszych amatorskich lig futsalowych w województwie zachodniopomorskim, działająca nieprzerwanie od 2004 roku. W najlepszych latach w rozgrywkach brało udział 300 zawodników, a 24 drużyny rywalizowały w trzech ligach. I chociaż lata świetności KALF ma dawno za sobą, to mimo to kamieńska liga od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Regularnie w naszych rozgrywkach udział bierze 150 zawodników.

Kamieńskie rozgrywki ligowe odbywać się będą w każdą niedzielę, począwszy od 18 listopada br. Po ich zakończeniu 8 najlepszych zespołów przejdzie do fazy play-off, której zadaniem będzie wyłonienie przyszłych finalistów. Ci z kolei po raz ostatni spotkają się w wielkim finale gdzie stawką będzie tytuł mistrzowski. Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego i oficjalne zakończenie XIX edycji rozgrywek.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Wpisowe do rozgrywek wynosi 648 zł od drużyny. Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy.