Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wolinie łączy siły, aby było czysto i bezpiecznie dla środowiska. Z inicjatywy Wolin Mors Klub WEGAS udało się przeprowadzić sprzątanie pól i lasu wokół miejskiej plaży w Wolinie.

Fantastyczna akcja Klubu WEGAS, to doskonały przykład proekologicznej postawy i promocja działań, dzięki którym zmieniamy nasze najbliższe otoczenie. Zebrane i posegregowane przez uczestników akcji odpady, zostały odebrane przez naszych pracowników i dostarczone do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Jeszcze raz dziękujemy za wspólną akcję i przypominamy, że każdy mieszkaniec gminy Wolin składający deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, może bez dodatkowych opłat przekazać selektywnie zebrane odpady – czytamy w komunikacie Spółki.

Do PSZOK’u w Wolinie: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00, Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., czyli podmiotowi odbierającemu odpady z terenu gminy Wolin (zgodnie z harmonogramem odbioru).