« z 2 »

Miting Wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców „Nasza Gmina Nasz Powiat” za nami. Podobnie jak cztery lata temu, w hali widowiskowo – sportowej w Kamieniu Pomorskim Burmistrz Stanisław Kuryłło wraz z kandydatami na radnych postanowił spotkać się z wyborcami.

Moi przyjaciele, którzy są obecni na tej sali namówili mnie cztery lata temu, abym wystartował i spróbował swoich sił. Udało się nam. Ale objąłem urząd w najtrudniejszym momencie dla naszej gminy. Był to czas kiedy musieliśmy się zmierzyć z wyprowadzeniem finansów publicznych na prostą. Dziś po tych 4 latach muszę przyznać, że nam się to udało. Jak trudny to był czas, niech świadczy mój kolor włosów. Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie, którego doświadczyłem, za słowa krytyki, które towarzyszą mi po dzień dzisiejszy. Chciałbym przeprosić za wszystkie zaniechania.  Dziś chciałbym, aby to miasto dalej się rozwijało, bo na to zasługuje. Praca na rzecz społeczności lokalnej to przede wszystkim zaangażowanie ludzi z mojej drużyny „Nasza Gmina Nasz Powiat”. – powiedział Burmistrz Stanisław Kuryłło.

Spotkanie było okazją do rozmów, spróbowania pysznych wyrobów, zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce czy rozmowy z kandydatami Nasza Gmina Nasz Powiat do Rady Miejskiej.

W poszczególnych okręgach wystartują:

Okręg 1 – Jacek Golusda
Okręg 2 – Piotr Beczak
Okręg 3 – Anna Kowalska
Okręg 4 – Bożena Muńdziakiewicz
Okręg 5 – Tomasz Żurowski
Okręg 6 – Andrzej Przybyła
Okręg 7 – Jadwiga Cuber
Okręg 8 – Barbara Majcher
Okręg 9 – Mateusz Stodulski
Okręg 10 – Bogdan Klamborowski
Okręg 11 – Monika Hałabaty
Okręg 12 – Krystian Mielniczuk
Okręg 13 – Michał Moskiewicz
Okręg 14 – Krzysztof Smerdel
Okręg 15 – Jacek Socha

Dokonano także prezentacji kandydatów do Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim z okręgu nr 1 obejmującego gminę Kamień Pomorski:

1. Leszek Szefliński (52 lata) – Kamień Pomorski
2. Jolanta Materka (54 lata) – Jarszewo
3. Mirosław Bakowicz (58 lat) – Kamień Pomorski
4. Sylwia Brzęczkowska (40 lat) – Kamień Pomorski
5. Roman Podedworny (46 lat) – Kamień Pomorski
6. Agnieszka Borzęcka (39 lat) – Chrząszczewo
7. Krzysztof Kronenberg (48 lat) – Kamień Pomorski