Misiek, Kiara, Maja, Feluś, Nala, Simba ale także dorosłe koty Czarnulka i Szarusia to koty, które pragną domowego ciepła i uczucia. Zwierzaki obecnie przebywają pod opieką Fundacji Animals Przystań w Świnoujściu. Pomóżmy im znaleźć nowy dom!

Szarusia, troskliwa kocia mama,( która od razu pokochała malutkiego Felusia, i zajęła się nim jak swoim ) oraz kociaki. Szarusia to młoda koteczka, która nie miała szans na wychowanie bezpiecznie swoich dzieci, w miejscu gdzie bytowała, jest to kochana kicia, lubi wchodzić na kolana i być głaskana, po odchowaniu dzieci zostanie wysterylizowana, szukamy dla niej domku.

Czarnulka to koteczka, która kocha towarzystwo człowieka, lubi się miziać, ma ok. 1,5 roku jest odrobaczona, odpchlona posiada książeczkę zdrowia. Szukamy dla niej domku, po odchowaniu kociaków zostanie wysterylizowana. Obowiązuje wizyta Przed Adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Simba to przepiękny mały kotek. Obowiązuje wizyta Przed Adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Urocza kotka Nala także szuka nowego domu. Obowiązuje wizyta Przed Adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Feluś – maluszek znaleziony w krzakach jako czterodniowe kocię, dla niego też za jakiś czas będziemy szukać domku. Obowiązuje wizyta PA i podpisanie umowy.

Przepiękna czarno – biała kotka Maja także szuka nowego domu. Obowiązuje wizyta PA i podpisanie umowy.

Kiara to kicia, która chciałaby znaleźć nowy dom. Obowiązuje wizyta PA i podpisanie umowy.

Ostatnim maluchem do adopcji jest Misiek. Obowiązuje wizyta PA i podpisanie umowy.