– To po prostu skandal – mówi jeden z naszych Czytelników w reakcji na anonimowe świstki wrzucane ostatnimi czasy do skrzynek pocztowych informujące o zebraniu właścicieli trzech bloków w centrum Kamienia Pomorskiego. Jak wskazuje jeden z Mieszkańców najbardziej skandaliczna jest jednak próba narzucenia nowego zarządcy, który miałby administrować blokami i pobierać za to niemałe wynagrodzenie.

– Nie wiadomo kto się pod pismem podpisał. Ktoś coś zwołuje i chce zawiązać wspólnotę – mówi nasz Czytelnik.

Co ciekawe już po punktach o utworzeniu wspólnoty i wyborze nowego zarządu, ma nastąpić wybór zarządcy i udzielenie mu pełnomocnictwa do dysponowania pieniędzmi lokatorów. 

To po prostu skandal. Zebrano jakies oferty? Porównano zakres usług i ceny? Kogo zaproszono? Kto to zrobił? Kto udzielil do tego pełnomocnictwa, aby ktoś w naszym imieniu podejmował tak dalekoidące decyzje. Jeśli ktoś, kto nawet czytelnie się nie podpisał zwołuje zebranie, to ja zapraszam na nie wszystkich zainteresowanych zarządców nieruchomości. Niech przedstawią nam swoje oferty, a my wtedy wybierzemy kogoś kto będzie zarządzał. To nasza decyzja, a nie kogoś kto boi się nawet pokazać – dodaje jeden z Mieszkańców.

Zebranie ma odbyć się w czwartek 22 czerwca o godzinie 17 w sali przy ulicy Garncarskiej 4. Chodzi o bloki przy ulicy Wysockiego 8, 10 oraz 12.