Podczas ostatniego weekendu (6-7.09) klub LKS Baszta Golczewo był organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików. Zawody zostały rozegrane na lotnisku w miejscowości Makowice k/Płot.

Pierwszego dnia przeprowadzono jazdę indywidualną na czas, gdzie Aleksandra Grudzińska, zawodniczka miejscowego klubu zajęła wysokie 6 miejsce. Tego samego dnia zorganizowano również zawody w jeździe dwójkami na czas. W tej konkurencji znakomicie spisały się młode kolarki z Baszty: Aleksandra Grudzińska oraz Nikola Garbacz po zaciętej walce stanęły na 2 stopniu podium. Tym samym zdobyły srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików.

Dekoracji medalistów dokonał m.in. Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński i Prezes LKS Baszty Golczewo Grzegorz Dyksy.
Gorąco gratulujemy medalu naszym kolarkom. Pozostałym zawodnikom życzmy sukcesów na Mistrzostwach Polski dwójek i drużyn, które odbędą się na początku października w Godzieszach Wielkich k/Kalisza.