Marina Kamień Pomorski wystawiła na sprzedaż pięć starych, niesprawnych łodzi, których remont jest już nieopłacalny i które zajmują tylko cenne miejsce na placu do zimowania jachtów. Każdy może licytować którąś z łodzi po zalogowaniu się na portalu ALLEGRO.

Oferujemy do sprzedaży wysłużoną łódź typu DZ. Łódź nie posiada ważnych dokumentów rejestracyjnych i jest sprzedawana jako niesprawna. Posiada takielunek i żagle, jednak mogą one nie być kompletne. Łódź jest sprzedawana ze względu na stan, w którym jej remont przestał być opłacalny. Ze względu na wiek laminat stał się miękki i nie gwarantuje bezpieczeństwa ewentualnemu użytkownikowi. Elementy drewniane (ławki) są przegniłe. Żagle kompletne ale stare. Takielunek wysłużony. Dezeta znajduje się na terenie Mariny Kamień Pomorski. Nie posiada wózka ani stojaka. Odbiór we własnym zakresie.
Cena minimalna 500 zł.

Oferujemy do sprzedaży starą, wysłużoną łódź motorową typu RYBITWA bez silnika (sam kadłub). Łódź jest sprzedawana jako niesprawna bez ważnych dokumentów rejestracyjnych. Sprzedaż ze względu na wysoki koszt remontu, który uznano za nieopłacalny. Odbiór osobisty na miejscu we własnym zakresie.
Cena minimalna 500 zł.

Oferujemy do sprzedaży trzy wysłużone kadłuby laminatowe łodzi żaglowych typu OMEGA z lat osiemdziesiątych. Kadłuby są bez osprzętu (sterów, mieczy itp) i bez takielunku. Nie posiadają ważnych dokumentów rejestracyjnych. Sprzedawane są ze względu na koszt ich remontu, który uznano za nieopłacalny. Każda licytacja dotyczy pojedynczego kadłuba. Odbiór osobisty na miejscu we własnym zakresie.
Cena minimalna 300 zł.

Każdą z łodzi będzie mógł zakupić nabywca, który zaoferuje najwyższą cenę, wyższą niż ustanowiona cena minimalna.