Po sensacyjnej wiadomości dotyczącej kandydatury Marka Matysa w nadchodzących wyborach na Burmistrza Wolina, na rynku politycznym pojawia się kolejne nazwisko! – Nigdy nie ukrywałem, że żona startuje – mówi w rozmowie z naszą redakcją radny Edward Arys. 

Jak udało się ustalić naszej redakcji, w czwartkowy wieczór (1.03) na terenie wolińskiej mariny odbyło się spotkanie małżeństwa Arysów z potencjalnymi kandydatami mającymi wystartować na radnych z komitetu Renaty Arys. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że wśród osób typowanych do startu z komitetu są m.in. radna Krystyna Rytlewska czy sołtys Dargobądza Irena Boniecka.

Żona zorganizowała spotkanie, bo startuje na Burmistrza z własnego komitetu – mówi radny Edward Arys, który zaznacza, że w nadchodzących wyborach ponownie będzie ubiegać się o mandat radnego Rady Powiatu. Z jakiego komitetu wyborczego? W tej chwili ciężko powiedzieć, bowiem według naszych informacji dyrektor OSiRu nie chce być już wiązany z Polskim Stronnictwem Ludowym.