Właśnie rozpoczęły się prace budowlane nowego luksusowego apartamentowca w Międzyzdrojach. Obok tej lokalizacji nie da się przejść obojętnie, Baltic Infinity znajduje się nad samym brzegiem Bałtyku tuż przy Molo i Alei Gwiazd. Jak informuje biuro sprzedaży Assethome – inwestycja została skomercjalizowana w błyskawicznym tempie, właśnie finalizują się ostatnie transakcje.

Generalnym wykonawcą jest firma Gryfbud ze Szczecina. Prace idą zgodnie z planem, obecnie rozpoczęły się już działania związane z odwodnieniem wykopu, a w najbliższych miesiącach widoczne będą roboty fundamentowe. Następnie powstaną pierwsze stropy nad garażami. Całe przedsięwzięcie potrwa dwa lata, tak więc na luksusowy odpoczynek będziemy mogli pozwolić sobie już w 2024 roku.

5-kondygnacyjny apartamentowiec przewiduje 161 jednostek apartamentowych o zróżnicowanym metrażu i układach oraz rozbudowaną strefę SPA&wellness, stworzoną z myślą o wewnętrznej równowadze i spokoju przyszłych mieszkańców. Do dyspozycji gości będzie również całoroczny basen z widokiem na morze, jacuzzi, kompleks saun oraz gabinetów SPA. Dla wielu będzie to miejsce wypoczynku i relaksu, a najmłodsi goście będą mogli spędzić czas wolny w przygotowanym dla nich kids roomie.

źródło:
assethome.pl