Szukasz pojemnej i funkcjonalnej lodówki? Jeśli nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na mrożenie żywności, to świetnym rozwiązaniem będzie zakup nowoczesnej lodówki Siemens bez zamrażarki. Dlaczego warto ją wybrać? Podpowiadamy w poniższym artykule!

Wolnostojące lodówki Siemens od lat cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Urządzenia są doceniane ze względu na wyjątkowy design oraz zastosowane technologie, które tworzą idealne warunki do przechowywania żywności. Oprócz standardowych chłodziarek w ofercie marki Siemens dostępne są również lodówki bez zamrażarki. Na jaki model warto zwrócić uwagę?

Kiedy warto kupić lodówkę bez zamrażarki?

Lodówki bez zamrażarki – jak sama nazwa wskazuje – to proste urządzenia, które wykorzystują wyłącznie komorę chłodzącą. W jakich sytuacjach sprawdza się tego typu sprzęt? Przede wszystkim jest to korzystna opcja dla osób, które lubią jeść świeże (nieprzetworzone i niemrożone) produkty i na bieżąco uzupełniają zapasy. Taka lodówka sprawdzi się też w domach, gdzie znajduje się osobna zamrażarka.

Jaką lodówkę bez zamrażarki wybrać?

Lodówka to inwestycja na lata, dlatego jej zakup powinien być dobrze przemyślany. Nowoczesne lodówki Siemens to idealna propozycja dla osób ceniących sobie praktyczność i estetyczny design w jednym! Wśród dostępnych na rynku urządzeń na szczególną uwagę zasługuje model KS36VVIEP.

Lodówka SIEMENS KS36VVIEP w kolorze srebrnym

Lodówka SIEMENS KS36VVIEP srebrna ma aż 346 litrów pojemności! Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze zapewnia swobodę i komfort użytkowania. Urządzenie posiada specjalną szufladę hyperFresh z regulacją wilgotności, która pomaga dłużej zachować świeżość owoców i warzyw. Z kolei inteligentny system czujników FreshSense gwarantuje optymalne warunki przechowywania żywności.

Dodatkowymi zaletami tego modelu są wykonane ze stali nierdzewnej drzwi pokryte powłoką antiFingerprint zabezpieczającą przed pozostawianiem odcisków palców na powierzchni oraz wbudowane oświetlenie LED.

Ponadto możliwość montażu drzwi po lewej lub prawej stronie pozwala dopasować lodówkę do układu praktycznie każdej kuchni. Sprawdź także: Nowoczesne lodówki dla seniora – na jaką się zdecydować?

Czym kierować się przy wyborze lodówki bez zamrażarki?

Pojemność użytkowa chłodziarki to jedno z najważniejszych kryteriów, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie nowego sprzętu. Wielkość lodówki powinna być dostosowana do potrzeb gospodarstwa domowego – liczby domowników i ich stylu życia.

Istotne są również rozmieszczenie półek i szuflad, klasa energetyczna, poziom hałasu oraz dodatkowe funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie, jak np. „super chłodzenie, pozwalające na szybkie obniżenie temperatury wewnątrz chłodziarki.

Czy lodówka bez zamrażarki ma sens?

Lodówki bez zamrażarki są praktyczne, łatwe w obsłudze i utrzymaniu. Dodatkowo cechuje je znacznie niższe zużycie energii niż w przypadku klasycznych modeli. Warto tutaj podkreślić, że pojemna lodówka Siemens bez zamrażarki sprawdzi się nie tylko w domu, ale także lokalu gastronomicznym.