We wrześniu grupa Keep Smile ze Szkoły Tańca Keep z Golczewa oraz tancerze z Kamienia Pomorskiego i Dębna udali się do Decin w Czechach aby reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata IDO World Street Dance Show Championship & IDO World Disco Dance Cupsw kategoriach solo, duety, grupy oraz formacje Street Dance Show.

Wyjazd był nie tylko świetną zabawą, ale również idealną okazją, aby podziwiać najlepszych tancerzy z całego świata w różnych kategoriach wiekowych. W piątek 20 września Olimpia Kucharska oraz Zuzanna Auguścik rozpoczęły nasz roztańczony weekend. Tancerki dały z siebie wszystko i dostały się do półfinału Mistrzostw Świata. Według werdyktu sędziów zajęły 10 miejsce w kategorii duety dzieci Street Dance Show!

Rano 21 września Martyna Pietrzak zaprezentowała się w kategorii solo 12-15 Street Dance Show. Solistka jako jedyna z Polski dostała się do półfinału oraz zajęła 12 miejsce. Tancerze z Golczewa oraz z Dębna dopingowali sobie nawzajem ponieważ w tym samym dniu tancerki z grupy Keep Fun zaprezentowały choreografię Pani Joanny Zaliwskiej pt. „SWAT” zajmując 10 miejsce w półfinale zawodów.

Następny start miała  formacja Keep Smile, która zaprezentowała choreografię Pani Magdaleny Graca pt. „Shopaholic”. Tancerze dostali się do półfinału oraz zajęli 14 miejsce! W niedziele jako ostatnie z naszej kadry startowały dziewczyny z grupy Keep Smile i z choroegrafią „Justice” wytańczyły 12 miejsce w półfinale Mistrzostw Świata.

Cała reprezentacja wróciła z ogromnym bagażem doświadczeń. Pełni energii oraz gotowi na nowy sezon taneczny 2019/2020 trenują przygotowując się jednocześnie na kolejne turnieje oraz wydarzenia.

Szkoła Tańca Keep