W sobotnie południe „Gryf” Kamień Pomorski podejmował Płomień Myślino. Mecz rozegrano w ramach VII kolejki Zachodniopomorskiej Klasy Okręgowej. W tym meczu cel niebiesko-biało- czerwonych był jeden – przedłużenie serii zwycięstw i dopisanie 3 punktów w tabeli.

Patrząc na dotychczasowe poczynania ekipy z Myślina, raczej nikt nie dopuszczał do siebie innego rezultatu niż zwycięstwo „Gryfa”. Mimo wszystko, przed meczem, trener Purczyński zapewniał, że nie ma mowy o zlekceważeniu rywala.

To wcale nie będzie łatwy mecz. Przypomnę kibicom mecz sprzed roku w Świdwinie, gdzie przegraliśmy 1:0 z outsiderem ligi. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem – mówił przed meczem trener „Gryfa”.

Niebiesko-biało-czerwoni od początku spotkania ruszyli na rywala. Po kilku próbach w końcu worek z bramkami rozwiązał Szymon Włodarek. Następne bramki były już tylko kwestią czasu, a na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 11:0. Po przerwie gospodarze dołożyli jeszcze osiem trafień i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 19:0.

Zawodnicy „Gryfa” chcieli zrekompensować swoim kibicom porażkę sprzed dwóch tygodni, kiedy to na własnym obiekcie przegrali z Intermarche- Regą Trzebiatów. Trzeba przyznać, że zrobili to z nawiązką, albowiem takiego wyniku nie spodziewał się nawet największy optymista.

Wyjściowy skład „Gryfa” :

Krzewicki – Dobrowolski, Karczmarski, Roszak, Włodarek, Cieślik, Wittbrodt ©, Lewandowski, Kurka B., Groński, Mucha.
Grali także: Pabianek, Konopski, Szwech, Ratajczyk, Idzik, Kurka I., Bodek.

Strzelcy bramek: Włodarek x6, Roszakx5, Lewandowski x3 , Karczmarski x2, Mucha x2, x1 bramka samobójcza.