Czy Wiosna już do nas zawitała? Mamy wrażenie, że wpadła w odwiedziny już pod koniec lutego  ale później znowu się schowała…  nieśmiało czeka na moment, żeby oczarować nas swoją mocą budzenia natury do życia! Przejdź trasę jej śladami i złap Wiosnę, niech już u nas zostanie na dłużej, zazieleni Kamień Pomorski i okolice i ogrzeje nasze serca! Start przy Ratuszu od 12.00 do 15.00, 21 marca 2021 (niedziela).

Zabierzcie ze sobą telefon z dostępem do Internetu, aplikacją do skanowania kodów QR (dostępna za darmo w sklepach z aplikacjami) oraz długopis. Dzieci biorące udział w zabawie proszone są o przyniesienie podpisanej zgody rodzica (wzór do wypełnienia lub przepisania znajdziecie na naszej stronie internetowej)! Ubiór odpowiedni do pogody. Czas przejścia trasy, w zależności od uczestników, 45min do 90min.

Grupy uczestniczące w biegu są zobowiązane do przestrzegania obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych! Na mecie czeka na Was LOTERIA FANTOWA  po części ufundowana przez przedsiębiorców z Kamienia Pomorskiego za co pięknie dziękujemy  i zapraszamy jeszcze chętnych, do wzbogacenia loterii swoimi wyrobami, produktami, gadżetami, rękodziełem… Niewykorzystane przedmioty zasilą pulę nagród innych wydarzeń!

A kto nas wsparł?  Ze względu na to, że czekamy jeszcze na parę odpowiedzi, dowiecie się na wydarzeniu oraz z podsumowania wydarzenia, jakie publikujemy zawsze na naszych stronach www, FB i poprzez regionalne portale informacyjne. Dziękujemy za współpracę i wspólną zabawę przy wydarzeniu zadeklarowanym podmiotom: Muzeum Kamieni w Kamieniu Pomorskim, Miejskiemu Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Bibliotece Publicznej Powiatowej i Miejskiej w Kamieniu Pomorskim!

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież i dorosłych do wspólnej (na miarę możliwości) zabawy.

Pani Wiosna i Kamieński Dom Kultury