Kamień Pomorski doczekał się swojego przedstawiciela w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego! 34 – letni Michał Kamiński, działacz Prawa i Sprawiedliwości startujący z 6 miejsca zdobywa mandat w okręgu nr 2 obejmującym miasto Świnoujście, powiat goleniowski, powiat gryficki, powiat kamieński, powiat łobeski.

Kamiński do 2016 roku prowadził działalność związaną z branżą budowlaną – wtedy został szefem terenowego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Golczewie. Jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, w ostatnich wyborach samorządowych bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z listy PiS.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Powiatu Kamieńskiego, którzy zdecydowali się oddać na mnie głos. To spory mandat zaufania z Państwa strony, którego z pewnością będę starał się nie zawieść. Jako mieszkaniec Kamienia Pomorskiego gwarantuję, że mój wybór pozwoli jeszcze skuteczniej dbać o interes naszego Powiatu – mówi w rozmowie z naszą redakcją Michał Kamiński.

Obecnie jest zastępcą dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szczecinie.