Kamieński Dom Kultury zaprasza na pierwszy występ komediowy w stylu Stand Up’u!  „Stand up” to coraz popularniejsza w Polsce forma komediowa w postaci monologu przed publicznością. Wyselekcjonowani przez naszego lokalnego reprezentanta nurtu – Piotra Wojteczka -wykonawcy, porwą nas swym humorem w monologi o przeróżnej treści.

Przed widownią wystąpią:
Filip Puzyr– Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Kuba Dąbrowski – komik z Podkońc. Nadesłał skromniejszy opis niż koleżanka wyżej, ale pokaże za to wszystkim co to znaczy pękać ze śmiechu. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.

Paweł Reszela – jeden z najstarszych Stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart. Paweł Reszela to świetny standuper, który zaskakuje podczas każdego spotkania.

Imprezę poprowadzi gospodarz – kamieński standupowiec – Piotr Wojteczek! Zapraszamy serdecznie w piątek, 12-go kwietnia, o godzinie 19.00 na salkę Kadeku! WSTĘP za symboliczne 5 zł