Kamieński Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zapraszają już w niedzielę 3 grudnia na Halę Sportową w Kamieniu Pomorskim. Od godziny 15 do 19 będzie można spotkać tam Świętego Mikołaja.

Oprócz specjalnej gwiazdy odbędzie się wiele ciekawych atrakcji, w tym m.in. animacje od Światłogień Kids- Animator dla Dzieci / Urodziny / Imprezki Szczecin, pokazy tańca HeartBeat Dance Studio.

Będzie także plac zabaw i świetlne atrakcje, stoiska plastyczne, ścianka wspinaczkowa, malowanie buziek, fotobudka, słodki bufet i skakańce.

Jak co roku, Kamieński Dom Kultury organizuje warsztaty tworzenia WOŚPowych serduszek, w różnych technikach i z różnych materiałów.  Serduszka przekazane będą do lokalnych Sztabów, na licytacje i dekoracje, w celu wsparcia tej szlachetnej akcji! Tym razem będziecie mieli okazję wytworzyć serduszka już podczas Mikołajkowego wydarzenia!

Podczas wydarzenia mile widziane będą przebrania tematyczne, świąteczne akcenty, swetry, buty zmienne. Czy Ty też kochasz Święta? Dołącz do świętowania w trakcie Mikołajek! Więcej informacji pod tel. 663 980 133