Biało-czerwony rajd rowerowy i I Piknik Majowy w Grodzie Steinborg. Kamieński Dom Kultury zaprasza do zapisów na rajd rowerowy (chcemy poznać ilość chętnych osób, co znacznie pomoże nam w organizacji).

START: Plac Mariny Kamień Pomorski
2 maja 2022, godzina 10:00.

Trasa, ok. 12 km, urozmaicona będzie przystankami z zadaniami i rebusami o tematyce narodowej. Do uczestnictwa w rajdzie, oprócz sprawnego roweru 🚲, potrzebny będzie telefon z internetem i aplikacją do czytania kodów QR oraz długopis.

W dzień rajdu pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu. Sprawdźcie rowery, zadbajcie o odpowiedni ubiór, odblaski, prowiant, naładujcie telefony… I nie zapomnijcie o elemencie biało-czerwonym!

Na miejscu czeka Was I Piknik Majowy w Grodzie Steinborg w Mokrawicy – wydarzenie o tematyce rekonstrukcji historycznej, którego program dostępny jest na stronie organizatora – Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej Gromowładni oraz na plakacie dołączonym do posta. Gromowładni. Dla osób chętnych, zapewniamy transport powrotny rowerów i uczestników do Kamienia Pomorskiego. Serdecznie zapraszamy do zapisów i udostępniania informacji.

Więcej informacji
telefonicznie: 663980133
lub mailowo: biuro@kamienskidomkultury.pl