Już 21 czerwca o godzinie 7:00 przy ul. Szczecińskiej 26, otwarty zostanie po modernizacji  sklep sieci Lidl w Kamieniu Pomorskim. Z okazji otwarcia sieć zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. Z kolei redakcja portalu kamienskie.info zaprasza wszystkich Czytelników do wzięcia udziału w konkursie – do wygrania kosze z produktami!

Z okazji ponownego otwarcia sklepu zorganizowane zostaną atrakcje. Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą oraz pysznymi wypiekami. Nowy sklep sieci Lidl w Kamieniu Pomorskim ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ok. 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 100 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym jak  pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w ponownie otwartej placówce w Kamieniu Pomorskim” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska.

W okresie od czwartku 21 czerwca do niedzieli 1 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. W sklepie Lidl w Kamieniu Pomorskim znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

—————————————————————————————

 

Z okazji otwarcia sklepu nasza redakcja ma prezent dla wszystkich Czytelników. Do wygrania trzy kosze z produktami firmy Lidl. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu? 

1) Wystarczy, że na naszym Facebookowym profilu pod postem o otwarciu w komentarzu odpowiecie na poniższe pytanie: 

Niedawno Lidl ruszył z nową kampanią reklamową. Jakie jest hasło tej kampanii?
A) Więcej na radość z życia B) Tyle radości w Lidlu C) Lidl – wszystko w jednym miejscu.
oprócz odpowiedzi, w komentarzu napiszcie jakie są Wasze codzienne małe radości?

Po udzieleniu odpowiedzi (KLIKNIJ TUTAJ), udostępnijcie post na swojej tablicy. Do wygrania trzy kosze z produktami, które otrzymacie od sieci Lidl.