Już dziś w godzinach 17.00-20.00 odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny na Kamieńskiej Marinie. Tym razem tematem będzie woda i bezpieczeństwo. Dlatego też w trakcie wydarzenia będą z nami: policja, straż pożarna z OSP Trzebieszewo, Sanepid, WOPR, itd.

Zapraszamy na ten piknik dużych i małych, bowiem w trakcie akurat tego spotkania chcemy pokazać jak ważne są działania majęce zapewnić bezpieczeństwo nam i naszej rodzinie. Będziemy chcieli pokazać jak przebiega akcja ratownicza, jak udzielić pierwszej pomocy, jak sprawnie i bezpiecznie pokonać rowerowy tor przeszkód, jak działają alko i narkogogle. Będzie można także w trakcie pikniku odbyć rejs DZ (czyli Dezetą, jachtem 10 -sobowym) po Zalewie Kamieńskim.
Dla tych, którzy już się nie mogą doczekać plecionych warkoczyków mamy świetne wieści: będą. Podobnie jak wata, kredy, bańki i nasz sławny już grill. Pamiętajmy o przyniesieniu własnych kiełbasek i kocyka. Ważna informacja od organizatorów: atrakcje lub ich kolejność mogą ulec zmianie. Istnieje także możliwość odwołania imprezy ze względu na nieprzychylne warunki pogodowe.

—————————————-

Mający się odbyć dziś Piknik Rodzinny na Kamieńskiej Marinie ze względu na aurę musiała zostać odwołanyza co serdecznie przepraszamy. Tym samym informujemy, że już szykujemy się na koeljny czwartek. Oby był bardziej słoneczny. Więcej informacji bieżących na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/piknikirodzinnenakamienskiejmarinie/