Za swój długoletni wkład w Polskie Zapasy, wolińscy trenerzy Krzysztof Skrzyński i Zbigniew Wróblewski zostali docenieni przez Prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego i Wiceprezesa Komitetu Olimpijskiego Andrzeja Suprona oraz statuetkami przez Panią Burmistrz Wolina Ewę Grzybowską. 

Jednym z najbardziej wzruszającym momentów ostatniego Festiwalu Zapasów w Wolinie było uhonorowanie dwóch trenerów Krzysztofa Skrzyńskiego i Zbigniewa Wróblewskiego. Trenerzy Wikinga Wolin, panowie Krzysztof Skrzyński i Zbigniew Wróblewski, zostali docenieni za swój niezmordowany wkład w rozwój zapasów w Polsce. Ich poświęcenie i zaangażowanie w kształtowanie młodych talentów zostało uhonorowane Paterami Polskiego Związku Zapaśniczego (PZZ), wręczonymi przez Prezesa PZZ i Wiceprezesa Komitetu Olimpijskiego, Andrzeja Suprona. Dodatkowo Burmistrz Wolina, Ewa Grzybowska, wręczyła trenerom specjalne statuetki w uznaniu ich wkładu.

Obaj trenerzy, którzy niegdyś sami byli znakomitymi zawodnikami Wikinga Wolin i zdobywali medale reprezentując Polskę zarówno w kraju jak i za granicą, obecnie poświęcają się trenowaniu młodych zawodników. Wspólnie wychowali wielu medalistów Polski i Europy oraz reprezentantów kraju na Mistrzostwach Europy i Świata.

Trener Wróblewski, z wieloletnim doświadczeniem i pasją do sportu, mówił o tym, jak ważne jest wspieranie młodych talentów i jak wielką rolę odgrywają zapasy w kształtowaniu charakteru. Trener Skrzyński natomiast podkreślił, że nagrody te są nie tylko docenieniem ich pracy, ale również symbolem znaczenia zapasów w Polsce. Obaj trenerzy wyrazili swoją wdzięczność Prezesowi Polskiego Związku Zapaśniczego, Andrzejowi Supronowi, Pani Burmistrz Wolina, Ewie Grzybowskiej oraz Jarosławowi Tarnowskiemu, Prezesowi Przystań Morska Wolin, za docenienie ich wieloletniej pracy.