Po dłuższych rozmowach przedstawicieli Iskry z zawodnikiem, obie strony doszły do porozumienia co do dalszej przyszłości piłkarza. Łukasz Cebulski będzie grającym trenerem w zespole z Golczewa. – Wracam tam, gdzie wszystko się zaczęło.

Przypomnijmy Łukasz Cebulski przygodę z piłką zaczął w zespole trampkarzy „Iskry” Golczewo, u trenera Ryszarda Świąteckiego, u którego w późniejszym okresie grał w juniorach i seniorach golczewskiej Iskry. W wieku 17 lat przeszedł do zespołu „Gryfa” Kamień Pomorski. Zawodowo piłkarz zaczął grać w 2002 roku, kiedy to przeszedł do „Floty” Świnoujście, z którą był związany do 2005 roku.

Kolejnym klubem zawodnika była ,,Rega Merida’ Trzebiatów, jednak dobra gra Łukasza Cebulskiego spowodowała, że przeszedł w rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2007/2008 do ,,Pogoni’ Szczecin. Następnie przez okres 6 lat reprezentował barwy ,,Kotwicy’ Kołobrzeg. Od 2015 roku został piłkarzem a zarazem trenerem aktualnego trzecioligowca Energetyka Gryfino.

Obecnie Łukasz Cebulski będzie starał się w rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2017/2018 r. pomóc macierzystemu zespołowi z Golczewa i skutecznie walczyć o utrzymanie w wojewódzkiej klasie okręgowej.