Ponad 300 spotkań twarzą w twarz z Mieszkańcami, prawie 500 wypitych kaw, kilkadziesiąt otwartych dyskusji na temat przyszłości Międzyzdrojów. Relacja z ostatniego, otwartego spotkania w materiale video poniżej.

To tylko kilka liczb obrazujących moją kampanię wyborczą w naszej pięknej gminie. Za wszystkie te rozmowy bardzo dziękuję! Serce mi rosło widząc jak wielu osobom przyszłość Międzyzdrojów nie jest obojętna.

W niedzielę przyjdzie czas by zdecydować o tym jak nasze miasto będzie się rozwijać. Moje zapowiedzi programowe są jasne i wiem jak je zrealizować. Międzyzdroje potrzebują wydłużenia sezonu, mądrej i architektonicznie spójnej zabudowy, uporządkowania spraw komunikacyjnych ale także zadbania o pierwsze potrzeby Mieszkańców i uczynienie z naszego miasta miejsca przyjaznego do życia.

Świadomie moja kampania nie atakowała Państwa bilbordami. Ja wole rozmowy twarzą w twarz. Tak też zamierzam kierować naszą gminą. Nie przypadkowo mój komitet wyborczy ma w nazwie – „dialog”. Jak pewnie Państwo zauważyliście nie atakowałem żadnych z moich szanownych konkurentów. To nie mój styl. Podczas tych kilkuset spotkań bez kamer i mikrofonów, nasze rozmowy utwierdziły mnie w przekonaniu, że program wyborczy mojego komitetu jest zbieżny z Państwa oczekiwaniami.

Dziękuję też za to, że nasze spotkania przebiegały w atmosferze dyskusji i troski a nie – jak to jest w tej „dużej” polityce – pieniactwa i agresji. Tylko pozytywne rozmowy mogą pomóc w rozwoju naszej społeczności. To jest zgodne z naturą i jedynie mobilizujące.

Liczę, że postawicie Państwo w niedzielę krzyżyk za doświadczeniem, zaangażowaniem, spokojem i merytoryczną dyskusją. Uważam, że te właśnie wartości reprezentuję. Przede wszystkim jednak gorąco namawiam do samego głosowania. Wszystkich. Bez wyjątku. Tylko od nas zależy los naszej gminy, dzieci i nas samych.

źródło:
KWW Jana Magdy Dialog i Zmiany