Oferta dla firm może być elastyczna! Poznaj Orange Flex dla Firm, czyli sieć komórkową bez zobowiązań, którą zarządzasz przez aplikację. Czekają na Ciebie liczne zniżki, promocje i ciekawe funkcjonalności. Sprawdź Orange ofertę dla Firm od Flexa.

Orange – oferta dla firm od Flexa 

Orange Flex to Plan komórkowy, którym zarządzasz przez aplikację – szybko, wygodne i bez wychodzenia z domu. Zapomnij o licznych umowach do podpisu i wizytach w salonie stacjonarnym. Z Flexem jest elastycznie – zmieniasz swój Plan kiedy chcesz, zwiększając lub zmniejszając paczkę GB.

Orange oferta dla firm skierowana jest do małych biznesów, np. jednoosobowych działalności gospodarczych. Ty i Twoi współpracownicy możecie korzystać z wygodnego Planu, który zapewnia nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz GB bez limitu na popularne social media dzięki funkcjonalności Social Pass. Jak to działa? Korzystasz do woli m.in. z Facebooka, Messengera, Instagrama czy WhatsAppa, Twoje GB nie maleją i możesz zawsze pozostać w kontakcie z innymi. Widzisz korzyści? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć komórkowa w aplikacji!

Orange Flex dla Firm – korzyści 

Dlaczego warto być Flex i korzystać z Orange oferty dla Firm? Poznaj korzyści płynące z prowadzenia biznesu z Flex dla Firm.

  1. Bez umowy. Oferta dla Firm nie musi oznaczać szeregu dokumentów do podpisu i wizyt w salonie stacjonarnym. W Orange Flex dla Firm zmieniasz swój Plan komórkowy kiedy chcesz.
  2. Dodatkowa karta SIM lub eSIM za 0 zł. Prowadząc firmę, drugie urządzenie z tym samym numerem telefonu może się przydać. W Orange Flex możesz zamówić darmową, dodatkową kartę SIM lub eSIM, którą w kilka chwil zainstalujesz na drugim smartfonie, tablecie, smartwatchu czy laptopie.
  3. E-faktury po każdej płatności. W ofercie dla Firm od Flexa masz gwarantowane elektroniczne faktury, wysyłane na maila automatycznie po każdej realizowanej płatności. Dzięki temu masz wszystkie wydatki pod kontrolą i porządek w dokumentacji.

Atrakcyjnie, prawda? Sprawdź ofertę Orange Flex dla Firm – https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm i dołącz do generacji Flexa!

  1. Do 5 osób w Planie. W Orange Flex dla Firm możesz stworzyć swoją Rodzinę Flex – grupę kilku osób, z którymi będziesz wspólnie korzystać z Planu. Jako administrator możesz kontrolować zużycie środków czy GB pozostałych członków Rodziny. Członkowie Flex Rodziny korzystają z funkcjonalności Flexa już od 15 zł z VAT miesięcznie od osoby.
  2. Dzielenie się GB. Jedną z ciekawych funkcjonalności, które czekają na Ciebie w Orange Flex jest opcja dzielenia się GB z innymi osobami korzystającymi z Flexa – czy to z firmy, czy spoza. Możesz przekazać dowolną liczbę gigabajtów Flex znajomym, a oni Tobie.
  3. Promocje w Klubie Flex. Dla Flexowiczów Orange przygotował szereg promocji i zniżek. Tańsze przejazdy, zamówienia, kursy – korzystaj w swojej Firmie i ciesz się promkami!

Oferta dla Firm Orange Flex – jak zacząć? 

Możesz dołączyć do Orange Flex dla Firm przenosząc numer od dowolnego operatora lub tworząc nowy. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Orange Flex na swoim telefonie, wybierzesz preferowany Plan komórkowy (15, 30, 50 lub 100 GB) i utworzysz konto.

Wybierz tradycyjną kartę SIM, którą Flex dostarczy za darmo pod Twoje drzwi lub postaw na proekologiczne rozwiązanie, czyli eSIM – elektroniczną kartę SIM, którą w kilka chwil zainstalujesz na urządzeniu.

A teraz, przechodząc do Orange Flex dla Firm, zyskujesz pierwszy miesiąc za 1 zł z VAT. Wystarczy, że podasz kod FLEX przed wyborem metody płatności. Fajnie, prawda? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji!

Artykuł Sponsorowany