Czy dobrze się Wam żyje w Waszej Gminie? Czy macie dostęp do wszystkich potrzebnych dóbr i usług? Lokalne samorządy proszą o wypełnienie ankiety o miejscu, w którym żyjecie: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa „Partnerstwo Powiatu Kamieńskiego”, który obejmuje Powiat Kamieński, czyli gminy Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Wolin i Świerzno.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Wasze gminy przygotowują obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do poprawy warunków życia, powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 26 czerwca. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu. Link do ankiety: https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vrzqjrjlv7czj7gz8ve2vzry