Najbliższa sobota przyniesie wiele emocji wszystkim kibicom, którzy tego dnia pojawią się na trybunach stadionu w Kamieniu Pomorskim. W ramach XIV kolejki Ligi Okręgowej, Gryf Kamień Pomorski podejmować będzie gryficką Spartę. To bezapelacyjnie mecz tej serii rozgrywek. 

Zarówno jedni jak i drudzy bardzo dobrze radzą sobie w tegorocznej batalii. Niech świadczy o tym fakt, że w sobotę naprzeciw siebie staną drużyny z drugiego i trzeciego miejsca w tabeli. Stan posiadania Gryfa i Sparty jest taki sam i wynosi 31 punktów. Należy jednak mieć na uwadze, że kamieński zespół ma rozegrany jeden mecz mniej. 

W poprzedniej kolejce oba zespoły odnotowały zwycięstwo. Gryf w Golczewie pokonał Iskrę, natomiast gryficzanie rozprawili się z Sarmatą. 

Czegokolwiek by nie napisać o tym pojedynku, to wszyscy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak istotne będą punkty w nim zdobyte. Oba zespoły wyjdą na murawę z nastawieniem do walki o trzy oczka i nikt nie będzie odstawiał nogi. Należy jednak pamiętać, że strata punktów przez którąkolwiek z drużyn w tym meczu, nie przesądza o niczym.

 Jeżeli jeszcze do tej pory nie było Cię z nami przy Wolińskiej 1 to w sobotę, po prostu nie może Cię tam zabraknąć! Bez wątpienia jest to mecz rundy w Kamieniu Pomorskim, a piłkarze Gryfa właśnie teraz potrzebują Twojego wsparcia i obecności na trybunach!

Jesteśmy umówieni? W takim razie wszyscy meldujemy się w sobotę(12.11.22) w naszym domu przy Wolińskiej 1! Początek spotkania o godzinie 14:00. Widzimy się!