To będą wyjątkowe 10. urodziny Waszej ulubionej restauracji w Golczewie. Choć sam koncert będzie miał miejsce w lipcu, to już dziś możecie składać rezerwacje, aby przeżyć te wyjątkowe chwile z gitarzystą, autorem tekstów i liderem zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który wystąpi w Herbowej!

Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu „Raz, Dwa, Trzy”  wystąpi 16 lipca w golczewskiej „Herbowej”. Koncert odbędzie się z okazji 10 – lecia klubu. Na scenie Adamowi Nowakowi towarzyszyć będą Karim Marusewicz (Voo Voo) oraz Jarek Treliński (Raz, Dwa, Trzy).

Adam Nowak to wyjątkowa postać na polskiej scenie muzycznej. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.
Z grupą „Adam Nowak i Akustyk Amigos” wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem doświadczeń muzyków. Na linii zarówno artystycznego jak i towarzyskiego porozumienia, powstał autorski projekt Adama Nowaka, będący kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. Są to zawsze bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji. A prócz autorskiego repertuaru można będzie również usłyszeć kompozycje wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego czy Zbigniewa Herberta.
Koncert odbędzie sie niemal równo po 10 latach od występu zespołu „Indios Bravos”, który to zapoczątkował serie wydarzeń muzycznych w Herbowej. Od tego czasu w Herbowej grali tacy muzycy, jak m.in. : Stanisław Soyka, Zbigniew Wodecki, Martyna Jakubowicz, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, O.S.T.R., Pokahontaz, Sebastian Riedel czy Marek Piekarczyk.

Zapraszamy na koncert w dniu 16 lipca 2022 godz. 20.00
informacja oraz rezerwacja: 789 149 083
Cena biletu: 70zł