Przed nami VII kolejka Klasy Okręgowej. W tej serii gier czekają nas derby powiatu – do Kamienia przyjeżdża Iskra Golczewo.

Podopieczni Karola Purczyńskiego w ostatniej kolejce powrócili na zwycięska ścieżkę. Po serii trzech remisów, w VI serii gier Gryf pokonał Polonię Płoty 2:4. Niebiesko-biało-czerwoni zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów i są jedną z trzech drużyn, które w tym sezonie nie przegrały. Do liderującej Vinety II Wolin, zespół z Kamienia Pomorskiego traci cztery „oczka”.

Sobotni rywal Gryfa to jak do tej pory „czerwona latarnia” grupy pierwszej klasy okręgowej. Zespół z Golczewa nie może uznać początku sezonu za udany. Jak do tej pory, Iskra nie zdobyła ani jednego punktu notując sześć porażek. Jednak przed nami mecz derbowy,a one zawsze rządzą się swoimi prawami.

W sobotę na obiekcie przy Wolińskiej nie będą mogli pojawić się kibice. To pokłosie wydarzeń jakie miały miejsce podczas meczu Gryfa ze Spartą Gryfice. Wydział dyscypliny ZZPN ukarał kamieński klub karą finansową oraz dwoma domowymi meczami bez udziału publiczności.

VII kolejka klasy okręgowej
Gryf Kamień Pomorski vs. Iskra Golczewo
23.09.23, godzina 15:00
Stadion miejski w Kamieniu Pomorskim
Ul. Wolińska 1