MKS Gryf jest klubem, który rozumie swoją rolę społeczną. Dlatego dziś przedstawiamy nową inicjatywę mającą na celu skupienie i zintegrowanie biznesowej części miasta Kamień Pomorski oraz powiatu kamieńskiego. Chcemy rozwijać się jako klub i aby razem z nami w siłę rosły lokalne przedsiębiorstwa.

Gryf Business Club dedykowany jest wszystkim przedsiębiorcom. Nieważne czy prowadzisz mały sklepik czy wielki zakład – dołącz do naszego Business Clubu i razem rozwiązujmy problemy lokalnego rynku, zmieniajmy go i dostosowujmy. Spotkania we wspólnym gronie Gryf Business Clubu będą nie tylko okazją do prezentacji swojej firmy, ale także do nawiązania nowych znajomości.

Kreatywność – to słowo klucz w całym przedsięwzięciu. Gryf Business Club jest dedykowany Wam drodzy przedsiębiorcy i to od Waszej kreatywności będzie zależało to jak będą wyglądały kolejne spotkania. Chcemy abyście Wy decydowali o tematyce.

Wierzymy, że wspólnymi siłami, razem możemy zrobić wiele dla regionu. Silny region, to silny Gryf. Silny Gryf, to silny region. Skontaktuj się z nami, zapoznaj się z naszą ofertą, dołącz do Gryf Business Club i skorzystaj z korzyści jakie daje.

Kontakt:
Jan Smoliński
Tel.: 509-068-993