Już w czwartek kolejny Piknik Rodzinny. Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników baśni i bajek do wspólnej zabawy!

W czwartek odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny, który tym razem skierowany jest do miłośników baśni i bajek. Oprócz atrakcji, koncertu zespołu Strefa Dźwięku pod nazwą „Witajcie w naszej bajce”, oraz innych animacji, będziecie mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, takich jak skakańce, fotobudka, kino sferyczne oraz animacje od Światłogień Kids – Animator dla Dzieci. Poza tym będziecie mogli spróbować strzelania z łuku z Borysem Zalewskim, zobaczyć stoisko rekonstrukcji historycznej Gromowładni, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, warkoczyki, a także wziąć udział w zabawach plastycznych, zamkowych zabawach z księżniczkami i rycerzami oraz spotkać się z końmi ze stadniny w Jarszewie. Na miejscu będzie także tradycyjne stoisko gastronomiczne przygotowane przez Klub Seniora Lawenda, oferujące watę, popcorn i inne przysmaki.

Nie zabraknie także słodkiego bufetu Stowarzyszenia Strefy Dźwięku, którego dochód zostanie przekazany na leczenie Alicji Moryń. Zachęcamy do przyniesienia przebrania, koszulek z ulubionymi bohaterami oraz akcesoriów. Podczas wydarzenia odbędzie się również konkurs wiedzy bajkowej oraz konkurs malowania kredą. W ramach zbiórki charytatywnej zostanie przeprowadzony blok licytacji rękodzieła na cele rehabilitacji pianistki i artystki Jany Burnanienko, naszej koleżanki.