To był dzień pełen radości, dobrych emocji i uśmiechów. Gostyńskie przedszkolaki właśnie przeszły przez magiczne obrzędy pasowania, aby z dumą nosić zaszczytne miano Przedszkolaków Publicznego Przedszkola „Słoneczko”! 

Choć to dopiero początek ich edukacyjnej podróży, to już mogliśmy zobaczyć, jakie niesamowite talenty i umiejętności drzemią w tych małych serduszkach. Maluchy z pełnym zaangażowaniem śpiewały, recytowały i bawiły się razem.

– Szczególne podziękowania dla Pana Posła Artur Łącki – polityk za wspieranie naszego przedszkola i Placówki Wsparcia Dziennego. Jest ono nieocenione i pomaga nam stworzyć jeszcze lepsze warunki dla edukacji i rozwoju naszych podopiecznych. Dziękujemy za Pańską obecność i zaangażowanie w naszą małą społeczność – czytamy w komunikacie.

– Razem czekają nas jeszcze mnóstwo przygód, a każde z tych dzieci jest dla nas źródłem nieskończonej inspiracji i radości. Jesteśmy dumni z naszych Przedszkolaków i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość! – mówią przedstawiciele TPD.

źródło:
TPD w Szczecinie