W dniach 16-18.03.2018 w odległym Staszowie w woj. Świętokrzyskim odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym , zawody były kwalifikacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski w zapasach . W zawodach udział wzięła rekordowa ilość zawodników ponad 300 z całego kraju a wśród nich zawodnik UKS GIMSPORT Międzyzdroje Adrian Jaworski który potwierdził że jest w czołówce zawodników w kraju i pewnie zdobył kwalifikacje do Mistrzostw Polski które odbędą się w maju w Krotoszynie .

W tym samym czasie w Rydze na Łotwie odbywał się międzynarodowy turniej juniorów i juniorek w zapasach w którym w szeregach reprezentacji Polski startowała zawodniczka międzyzdrojskiego klubu Natalia Jaworska zdobywając razem z reprezentacją pierwsze miejsce drużynowo!

Zarząd klubu serdecznie gratuluje zawodnikom wspaniałych startów i sukcesów oraz pragnie złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Adama Wodziczki w Wolinie za wyrozumiałość dla Natalii i Adriana którzy są uczniami tej szkoły i umożliwienie im nadrobienia zaległości wynikających z częstych wyjazdów na zgrupowania i zawody.